MC22FF511J-TF
MFR.Part #
MC22FF511J-TF
JLCPCB Part #
C5795790
Description
-55℃~+125℃ 1kV 4mm 5.7mm 510pF ±5% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS