MC22FF121F-F
MFR.Part #
MC22FF121F-F
JLCPCB Part #
C5795776
Description
-55℃~+125℃ 120pF 1kV 4mm 5.7mm ±1% 2220 Mica and PTFE Capacitors ROHS