MC12FD390J-F
MFR.Part #
MC12FD390J-F
JLCPCB Part #
C5795731
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 2mm 3.2mm 39pF 500V ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS