MC08CA100D-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MC08CA100D-F
JLCPCB Part #
C5795677
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 100V 10pF 2mm 0805 Mica and PTFE Capacitors ROHS