MA-506 25.0000M-C3:PURE SN
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-506 25.0000M-C3:PURE SN
JLCPCB Part #
C5794585
Package
MA-506
Description
-20℃~+70℃ 18pF 25MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm MA-506 Crystals ROHS