MA-505 25.0000M-C0:PURE SN
Extended
Manufacturer
Seiko Epson
MFR.Part #
MA-505 25.0000M-C0:PURE SN
JLCPCB Part #
C5794572
Package
MA-505
Description
-20℃~+70℃ 18pF 25MHz 40Ω ±30ppm ±50ppm MA-505 Crystals ROHS