EMLA350ARA331MJA0G
MFR.Part #
EMLA350ARA331MJA0G
JLCPCB Part #
C5792694
Package
SMD,D10xL10.3mm
Description
-40℃~+105℃ 10.3mm 10mm 3000hrs@105℃ 330uF 35V 425mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS