LS05-4R7J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS05-4R7J-RC
JLCPCB Part #
C5788604
Package
0805
Description
1.6Ω 4.7uH 530mA ±5% 0805 Power Inductors ROHS