LS05-270J-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
LS05-270J-RC
JLCPCB Part #
C5788602
Package
0805
Description
240mA 27uH 7.8Ω ±5% 0805 Power Inductors ROHS