CFR01SJ0561A10
MFR.Part #
CFR01SJ0561A10
JLCPCB Part #
C66060
Description
1W 500V 560Ω Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS