MSE14MWH1S
MFR.Part #
MSE14MWH1S
JLCPCB Part #
C5785595
Package
Plugin,23x23mm
Description
-40℃~+65℃ 13.6mm 23mm 23mm 3.95kHz 75dB 7V~14V Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric 插件,23x23mm Buzzers ROHS