MPX684K305G
MFR.Part #
MPX684K305G
JLCPCB Part #
C5776240
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 680nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS