MPX473K305D
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MPX473K305D
JLCPCB Part #
C5776232
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 47nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS