J1512CP36VAC1.2D
MFR.Part #
J1512CP36VAC1.2D
JLCPCB Part #
C5772870
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 25ms 25ms 300V@AC 36V AgCdO Plugin Power Relays ROHS