MC30-101K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MC30-101K-RC
JLCPCB Part #
C5768243
Package
1812
Description
100uH 110mA 8Ω ±10% 1812 Power Inductors ROHS