MC08EA150J-F
MFR.Part #
MC08EA150J-F
JLCPCB Part #
C5768142
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1.4mm 100V 15pF 2mm ±5% 0805 Mica and PTFE Capacitors ROHS