PIC32MZ2048EFH100-250I/PF
MFR.Part #
PIC32MZ2048EFH100-250I/PF
JLCPCB Part #
C638533
Package
TQFP-100(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 12bit 2.1V~3.6V 250MHz 2MB 32 Bit 512KB 78 Built-in FLASH MIPS32 M-Class TQFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS