LSR220/10HK100
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
LSR220/10HK100
JLCPCB Part #
C5753375
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 10V 220uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS