GC2X15MPS12-247
MFR.Part #
GC2X15MPS12-247
JLCPCB Part #
C5749495
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 1.2kV 1.8V@15A 14uA@1200V 150A TO-247-3 SiC Diodes ROHS