G7L-2A-T-J-CB-AC100/120
MFR.Part #
G7L-2A-T-J-CB-AC100/120
Description
-25℃~+60℃ 120V 250V@AC 25A 30ms 30ms AgSnIn Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS