G5NB-1A4-CB-DC12 (N)(A)
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G5NB-1A4-CB-DC12 (N)(A)
JLCPCB Part #
C5748198
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 12V 30V@DC、250V@AC 3A Silver Alloy (Cd-Free) Plugin Power Relays ROHS