SCE120SA2CT1B
Extended
Manufacturer
Mallory Sonalert Products Inc
MFR.Part #
SCE120SA2CT1B
Description
-40℃~+85℃ 2kHz 38.39mm 42.85mm 48V~120V 65dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS