SCE028MA3CTB
MFR.Part #
SCE028MA3CTB
Description
-30℃~+65℃ 16V~28V 2.9kHz 38.39mm 42.98mm 75dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS