J1512CT48VAC1.2D
MFR.Part #
J1512CT48VAC1.2D
JLCPCB Part #
C5743523
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20A 25ms 25ms 300V@AC 48V AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS