J116F11A12VDCS1.5
MFR.Part #
J116F11A12VDCS1.5
JLCPCB Part #
C5743499
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 15ms 277V@AC 50A AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS