J115F21AL220VACS
MFR.Part #
J115F21AL220VACS
JLCPCB Part #
C5743471
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 110V@DC、277V@AC 15ms 220V 40A AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS