J102K1CS3P12VDC.36
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
J102K1CS3P12VDC.36
JLCPCB Part #
C5743407
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12V 150V@DC、300V@AC 3A 5ms 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Plugin Power Relays ROHS