IPP60R070CFD7XKSA1
MFR.Part #
IPP60R070CFD7XKSA1
JLCPCB Part #
C5740942
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 156W 2.721nF@400V 31A 4.5V@760uA 650V 67nC@10V 70mΩ@15.1A,10V TO-220-3 MOSFETs ROHS