IPP12CN10LGXKSA1
MFR.Part #
IPP12CN10LGXKSA1
JLCPCB Part #
C5740930
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 100V 125W 12mΩ@69A,10V 2.4V@83uA 5.6nF@50V 58nC@10V 69A TO-220-3 MOSFETs ROHS