IPB80N06S405ATMA2
MFR.Part #
IPB80N06S405ATMA2
JLCPCB Part #
C5740877
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 1 N-channel 107W 4V@60uA 5.7mΩ@80A,10V 6.5nF@25V 60V 80A 81nC@10V TO-263 MOSFETs ROHS