IPA80R360P7XKSA1
MFR.Part #
IPA80R360P7XKSA1
JLCPCB Part #
C5740851
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 13A 3.5V@280uA 30W 30nC@10V 360mΩ@5.6A,10V 800V 930pF@500V TO-220-FP MOSFETs ROHS