IPA65R110CFDXKSA1
MFR.Part #
IPA65R110CFDXKSA1
JLCPCB Part #
C5740843
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 110mΩ@12.7A,10V 118nC@10V 3.24nF@100V 31.2A 34.7W 4.5V@1.3mA 650V TO-220-3 MOSFETs ROHS