RN10D1001CT5-V25
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RN10D1001CT5-V25
JLCPCB Part #
C5732660
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS