RN06F3901CT5-5
MFR.Part #
RN06F3901CT5-5
JLCPCB Part #
C5732651
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS