RN06F1502CT5-5
MFR.Part #
RN06F1502CT5-5
JLCPCB Part #
C5732649
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS