EMZA160ARA681MJA0G
MFR.Part #
EMZA160ARA681MJA0G
JLCPCB Part #
C5729987
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 510mA@120Hz 680uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS