GL102M035I200A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GL102M035I200A
JLCPCB Part #
C65479
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
1000uF 13mm 20mm 35V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS