ELXM221VSN821MA30S
MFR.Part #
ELXM221VSN821MA30S
JLCPCB Part #
C5729037
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.08A@120Hz 220V 32mm 35mm 7000hrs@105℃ 820uF ±20% Plugin,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS