ELXG500VSN682MA40S
MFR.Part #
ELXG500VSN682MA40S
JLCPCB Part #
C5729011
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.78A@120Hz 35mm 42mm 5000hrs@105℃ 50V 6800uF ±20% Plugin,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS