EKMS201VNN272MA50U
MFR.Part #
EKMS201VNN272MA50U
JLCPCB Part #
C5728017
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 2700uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.88A@120Hz 50mm ±20% Plugin,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS