EGXA451VSN331MR45L
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EGXA451VSN331MR45L
JLCPCB Part #
C5727728
Package
Plugin,D30xL47.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.48A@120Hz 10mm 3000hrs@125℃ 30mm 330uF 450V 47.5mm ±20% Plugin,D30xL47.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS