EFR32MG12P433F1024GM68-CR
MFR.Part #
EFR32MG12P433F1024GM68-CR
JLCPCB Part #
C5727613
Package
QFN-68(8x8)
Description
-102dBm -40℃~+85℃ 1.8V~3.8V 2.4GHz 20dBm 38.4Kbps 8.4mA Bluetooth、802.15.4 SPI、UART、I2C、IrDA、I2S QFN-68(8x8) RF Transceiver ICs ROHS