EC3SB-24S15
MFR.Part #
EC3SB-24S15
JLCPCB Part #
C5727071
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 18V~36V 1A 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS