EC3SAW-48D15HP
MFR.Part #
EC3SAW-48D15HP
JLCPCB Part #
C5727058
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1.5kV 100mA 15V 18V~75V 2 3W 83% SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS