EC3SA-24S15N
MFR.Part #
EC3SA-24S15N
JLCPCB Part #
C5727047
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~36V 200mA 3W 85% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS