EC3SA-05D12N
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC3SA-05D12N
JLCPCB Part #
C5727037
Package
SIP,21.8x9.2mm
Description
1.5kV 125mA 12V 2 3W 4.5V~9V 81% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection SIP,21.8x9.2mm Isolated Power Modules ROHS