EC9BW-48S15
MFR.Part #
EC9BW-48S15
JLCPCB Part #
C5726502
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 18V~75V 2A 30W 91% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overheat protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS