EC7B-48D15NS
MFR.Part #
EC7B-48D15NS
JLCPCB Part #
C5726453
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 2 20W 36V~75V 670mA 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS