EC7B-24S33NS
MFR.Part #
EC7B-24S33NS
JLCPCB Part #
C5726448
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 17W 18V~36V 3.3V 5A 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS