EC5SAW-48S33N
MFR.Part #
EC5SAW-48S33N
JLCPCB Part #
C5726385
Package
SIP,22x9.5mm
Description
1 18V~75V 2A 3.3V 3kV 6.6W 81% SIP,22x9.5mm DC-DC Power Modules ROHS